De kracht van aandacht en ontmoeting

Sommige momenten geven de week net wat meer kleur. Voor deze mevrouw is dat zonder twijfel de wekelijkse koffieochtend bij de blokhut.

Op maandagmiddag belde ze Jisca met de vraag of ze haar op wilde halen. Posidiva Jisca haalde haar de volgende dag op, en mevrouw stond al helemaal klaar. Ze had een verzorgd make-upje, mooie kleren en vooral veel goede zin.

Bij de blokhut genoot ze zichtbaar van de gezelligheid. De aanwezigheid van een aantal stagiaires maakte het voor haar extra leuk. Mevrouw houdt ervan om met onbekenden een praatje te maken, nieuwe contacten te leggen en haar netwerk weer wat uit te breiden. Met een kopje koffie, fijne gesprekken en oprechte aandacht ging ze voldaan weer naar huis. Precies waar Positief Samen voor staat.