Koken met een glimlach

Soms zit het geluk in de kleine dingen. Zo gaan we regelmatig op bezoek bij een dame die nog zelfstandig thuis woont en graag kookt. Door haar dementie kost het bereiden van een maaltijd haar steeds meer moeite. Toch vindt ze koken nog altijd erg leuk. En zoals met zoveel dingen in het leven: samen is het gewoon gezelliger.

Het mooie is dat we een Posidiva hebben die zelf ook veel plezier beleeft aan koken. Een perfecte match. Samen bedenken ze wat er op tafel komt, snijden ze de groenten, roeren ze in de pannen en maken ze ondertussen een gezellig praatje. Er wordt gelachen, herinneringen worden gedeeld en voor even draait het niet om wat lastig is, maar om wat wel kan.

Aan het einde van de middag staat er niet alleen een heerlijke maaltijd op tafel, maar is er ook genoten van elkaars gezelschap. Een mooi voorbeeld van hoe een Posidiva met persoonlijke aandacht en een gezamenlijke activiteit het verschil kan maken.